Yeni Nesil Web Tasarımlar

Ocak 10, 2014
Makale editörlüğü

Yazılım dünyasının sınır tanımayan yeni tasarımlarından her geçen gün faydalanmak daha kolay seçeneklerle sunuluyor. Daha önceleri mesela bir web sitesi tasarlatmak oldukça maliyetli olabiliyordu. Netice itibari ile coderlerin işi de kolay değildi. Yani bir tasarımı yapmak bazen çok uzun zamanlar alabiliyordu. Tabi bu da maliyet bakımından haliyle yüksek fiyatların doğmasına da neden olabiliyordu. Ancak günümüze geldiğimizde bu işin daha az maliyetle ve eskisine nazaran daha şık tasarımlar elde edilebiliyor.

İnşaat Sektöründe Yeni Tasarımlar

Hit makale ekibi ve İlke Web Yazılım ortaklaşmasıyla siz değerli müşterilerimize yazı ve SEO desteği haricinde web tasarım konusunda da seçenekleri sunuyoruz. İnşaat scriptinde lider sınıfta sayılacak yeni bir yazılım ile kısa süre sonra karşınızda olacağız. Piyasada bulunan inşaat temalarından çok daha yüksek kalitede olan tasarımımız fiyat bakımından da cep yakmayacak cinsten sunuluyor. Özellikle admin panelinin kullanımının oldukça kolay olması, eklenecek eklentilerin sürekli tarafımızdan güncel olarak kullanıcılarımıza sunulması gibi özelliklerin yanı sıra çok değişik ve yeni özelliklerle kısa süre sonra sizlerle buluşturacağız.

Tasarım ve dizayn konusunda sınıfının öncü isimlerinden olan İlke Yazılım ile ortak çalışmalarımız sadece inşaat scripti üzerine değil. Bunun yanında canlı bahis scripti, kuyumcu ve emlak scriptleri gibi günümüzün en çok aranan scriptlerini sizlere sunuyoruz.

Daha Bitmedi!

Yeni sezonda karşınıza çıkacağımız çok yeni projeleri de sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kuyumcu programı, mali müşavir programı, muhasebe programı ve Hukuk Takip programı gibi günümüzün en çok aranan programların da satışını sizlere sunuyoruz. Teknik destek konusunda dilediğiniz gibi rahat davranarak istediğiniz zaman arayabileceğiniz firmamızdan her türlü sıkıntı ve sorunlarınızın çözümü için destek alabilirsiniz. 

2014 yılına girdiğimiz bu günlerde yakın bir süre zarfında sizlerle buluşturacağımız yeni projelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat