Hitmakale ekibi olarak siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak, zamanında ve istediğiniz doğrultuda iş yapmak adına yenilik yapmaya devam ediyoruz. Sitemizin üst kısmında yer alan “Sipariş Sistemi” butonuna tıklayarak, kısa sürede üye olabilir, makale ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Sistem nasıl çalışır?

Sistemimiz, yazar ve müşteri şeklinde iki kısımdan oluşmaktadır. Müşteri, kayıt olurken gerekli bilgileri girdikten sonra kayıt işlemini tamamlar. Müşteri kaydı otomatik olarak tanımlanır.

Ne kadar öderim?

Sistemimiz, yazar ve müşteri arasında çalışmaktadır. Müşterimiz örneğin; “2017 tesettür giyim modelleri” başlıklı bir makale talebinde bulunur. Talep, yazar panelinde görülür, yazarlar tekliflerini sunarlar. Müşteri en uygun gördüğü fiyatı ve www.hitmakale.com sitesinden yazarın referanslarını ve hakkında kısmını inceleyerek siparişi dilediği yazara verir. Ücret konusunda mutabık kalındığında, sistemimiz, müşterinin ödediği tutardan %20 komisyon alır.

Nasıl Sipariş veririm?

Sipariş vermek için öncelikle bakiyenizin bulunması gerekmektedir. Bakiyede herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. Hesap bilgilerimizi “Hesaplarımız” bölümünden görebilir, istediğiniz bankaya ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra “Ödeme bildirme” sistemini kullanınız.

Siparişinizi nasıl teslim alırsınız?

Yazarlarımızdan herhangi biri ile anlaşma sağlandıktan sonra; yazar, teslim edilmek üzere yazılarını sisteme yükler. Yetkililerimiz gerekli incelemeyi yaptıktan sonra sistem üzerinden size teslim eder.

Open chat