İnternet sektöründe uzun süredir hizmet vermeye devam eden Meva Medya’nın kuruluşu Hit Makale ile web sitelerinizin internet dünyasında istediğiniz yere çıkartılması hizmetlerini sunuyoruz. Arama motorlarına dost sitelerin oluşması adına verdiğimiz hizmetlerimizde, sabit sayfa yazıları, tanıtım yazıları, ürün tanıtım hizmetleri gibi sitelerinizin iç çalışmalarını yapmakla birlikte SEO alanında yaptığımız çalışmalarımızla da destek veriyoruz.

SEO nedir?

Site içi ve site dışı şeklinde iki şekilde yapılan SEO, sitelerin arama motorlarının istediği düzeye ulaşması için yapılan işlemlerin toplamına verilen isimdir. Kurumsal veya özel web site sahiplerinin “hedef kelime”de yükselmesini sağlayan SEO çalışması ile vermiş olduğunuz hizmetlerin veya sattığınız ürünlerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlar. “Search Engine Optimization” (SEO) çalışmaları, kısa süreli olabileceği gibi uzun vadede de yapılabilmektedir. Ancak sağlıklı bir çalışma için kısa vadeli çalışma önerilmemektedir. Tamamen ilgi isteyen bu işlem, sitenin istenen yerlere ulaşmasından sonra terk edilen bir şey de değildir. Yani sürekli ilgi ve doğru çalışma ile hedef kelimede istenen yerde sabit kalabilmek için bir başka tabir ile siteyi içeriden ve dışarıdan beslemek gerekiyor.

SEO Fiyatları

SEO fiyatları, tek bir fiyat altında incelenebilen bir konu değildir. Başvurular, “kelime analizi” yapılarak değerlendirilir, kelimenin arama motorlarındaki rağbeti ölçülür ve yapılması gereken çalışmalar incelenerek daha sonra fiyat belirlenir. Piyasada çok sayıda kişi veya firmaların forum sitelerinde veya kendilerine ait özel sitelerde verdikleri fiyatlar, SEO’nun tamamını kapsamamaktadır. Verilen fiyatlar, daha çok paket şeklinde verilen fiyatlardır. Yani örnek olarak Makale tanıtım hizmeti, forum tanıtım veya backlink hizmetleri şeklinde verildiği için belli fiyatlar sunulmaktadır. Ancak başında da dediğimiz gibi SEO çalışması tek seferlik yapılan bir çalışma olmadığından verilen bu fiyatlara teveccüh gösterilmemesi gerekiyor.

 

SEO Hizmetleri
Hedef Kelime Analizi
Rakip Analizi