Satılık PİNLİ PİNSİZ Adsense Hesapları

Ocak 26, 2014
Satılık Pinli Pinsiz Adsense Hesabı

Güncelleme:

Sitemizde herhangi bir şekilde Google Adsense hesabı satılmamaktadır. Konu, bu alanda dolandırıcılık yapanların kullandıkları üsluba dikkat çekmek adına yazılmıştır. Makalenin son kısmını okuduğunuzda daha anlaşılır olacaktır.

“Hepimizin bildiği gibi web sitelerin genel olarak kullanılma amacı adsense reklamlarından para kazanmaktır. Ancak günümüzde Google ile uğraşmak cidden bazen can sıkabiliyor. Web sitenizi güncel tutarsınız, hittiniz yüksek olur ama yine de google’den adsense onayı alamayabilirsiniz. Aslında bunun çeşitli nedenlerinin olduğunu söylemek gerek. Yani Google Politika ihlallerinde bazen insanın düşünemeyeceği nedenler bile olabiliyor, bu da haliyle adsense sahibi olmamanız için bir neden olarak görülebilir. Ancak tüm bunlara gerek kalmada, sitenizin sicilini bozmanıza gerek kalmadan kullanılmamış, sıfır adsense hesapları satın alabilirsiniz.

Adsense hesabı konusunda müşterilerimize destek vererek diledikleri zaman Pinsiz ya da Pinli adsense hesabı temin ediyoruz. Web sitenizden kısa sürede para kazanmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Herhangi bir zahmete girmeden kolay bir şekilde sizlere temin ettiğimiz adsense hesaplarınızı kullanmaya başlayarak para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yollarında en iyi yere sahip olan tekniklerden biri Adsense üzerinden para kazanmaktır. Sürekli güncel ve özgün bir siteniz varsa, siz de sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hatta bunu genel iş anlamında düşünerek daha ileri miktarlarda parayı yerinizde kazanmanın keyfine varabilirsiniz. Satılık adsense hesapları detayları için irtibat numaramızdan ulaşabilirsiniz.” şeklinde ilan açan veya bu şekilde Adsense hesabı satın alabileceğinizi söyleyen kişi veya kişilere itibar etmeyiniz. Adsense hesapları, Google’un kişilere özel olarak verdiği, PİNLİ olsa bile belli bazı bilgilerin değiştirilmesi durumunda hesabınızı elinizden almaktadır.

7 thoughts on “Satılık PİNLİ PİNSİZ Adsense Hesapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat