Photography siteleri tanıtım yazıları

Şubat 10, 2013

Photography son zamanların en güzel sanatlarındandır. Özellikle online alışveriş sitelerinin ya da mağaza sahiplerinin çok fazla tercih ettikleri sektör budur. Bu nedenle, bu sektör oldukça takip edilen bir sektördür. Ancak bu sektörde çoğu kişinin kendine ait bir web sitesi bulunmamaktadır. İşi hobi niyetine yapanlar kadar meslek olarak da yapanların sayısı oldukça fazladır. Pazarın internete dönüşmesinden sonra bu sektöründe yerini alması aslında oldukça faydalı olacaktır. 

Mesela yaptığınız çalışmaları kendinize ait bir web sitesinde yayınlayarak, bunlar hakkında tanıtım yazıları yazdırarak reklamınızı dünyaya duyurabilirsiniz. Elbette sosyal ağ siteleri bu konuda oldukça faydalıdır. Ancak bu tek başına yeterli değildir. Çünkü bir işin ciddiyetinin anlaşılabilmesi için sabit bir adresinin olması ilk şartlardandır.

Hep bilişim ve iletişim teknolojileri ile Hit makale ortaklığı ile yaptığımız çalışmalarla sizinde reklamınızı dünyaya duyuruyoruz. Yaptığınız çalışmaları referanslarını bölümüne ekleyerek, konular hakkında tanıtım yazıları yazmaktayız. Bu da sizin daha fazla tanınmanız açısından oldukça önemlidir. 

Tanıtım yazısı nedir?

Google başta olmak üzere diğer arama motorlarının anahtar kelimeler aracılığı ile web sitelerine ulaşmasıdır. Bir sitenin içeriği ne kadar dolu olursa, arama motorlarında çıkması o kadar kolay olur. Bu nedenle sitenizde tanıtım yazıları yazmanız-yazdırmanız sizin için önemlidir. Örnek olarak Photography üzerine çalışan bir web sitesi hangi kelimelerde aranır?

Bunu kendiniz düşünün. Mesela firmanızda çalışan photo modellerin resimlerini çektirecek Photography uzmanları arıyorsunuz. Arama motorlarında aradığınız zaman Photography uzmanları, model çekimcileri gibi kelimelerde ararsınız. Bu noktadan sonra başarılı olan web sitesi ilk sıralamalarda çıkar. Bu da en çok işi alan kişi anlamına gelir. Bu nedenle Hit makale ve Hep Bilişim ve iletişim teknolojileri ortaklığı ile yaptığımız çalışma ile sizin de web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkması için çalışma yürütüyoruz. Çalışmalarımızdan faydalanmak için bizimle irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

One thought on “Photography siteleri tanıtım yazıları

  1. Fotoğrafçılık alanında hizmet vermekteyiz ve yeni tasarladığımız sitemizin seo uyumlu tanıtım metinleri ve içeriğe ihtiyacı bu noktada yardım talep ediyoruz.

    Konuyla alakalı olarak çalışma şekli ve fiyatlandırma ilgili bizi bilgilendirirseniz seviniriz.

    İyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat