Moda, Oyun, Eğitim Makaleleri

Ekim 15, 2012

Sanal sektör diye bilinen internet ortamında artık bulunmayan sektör yoktur. Moda’dan, oyun’a eğitim makalelerinden daha bir çok konuda olduğundan fazla hizmet veren firmalar vardır.

Çoğu zaman sitelerde karşılaştığınız, aynı yazıların kaynağı bir yerdir. Yazılan bir yazıyı, kopyala-yapıştır taktiği kullanılarak, daha fazla sitelere yayılarak, makaleler daha fazla sitelerde bulunulabilir. Bu her ne kadar arayan için bir kolaylık olsa bile, site sahipleri için kötüdür. Çünkü arama motorları yazının içeriğini kontrol ederken, ilk yayınlanan siteyi sürekli üst seviyelerde tutar.

Bunun tek çözümü, aynı içeriği anlatan yazıların, farklı cümlelerle süslenmesidir. Ancak her site sahibi bunu yapabilir diye bir kural yoktur. Moda üzerine açılmış bir internet site sahibinin konusuna uygun olarak, hem dil bilgisi kurallarına uygun, hem de arama motorlarının yakalayacağı kelimelerle yazabilmesi mümkün olmayabilir. Ya da piyasada bulunan bir çok oyun sitesi vardır. Bu oyunların tanıtımlarını kopyala-yapıştır yöntemiyle yapıldığı zaman, yine arama motorlarında üste çıkacak olan oyun makalesini ilk paylaşan olur. Bu eğitim ve diğer makalelerde de aynıdır.

Hit Makale olarak, istediğiniz sektörle alakalı konuları, uzman kadromuzca, özgün içerikli bir hale getirerek, sitenizin daha üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. Yazılarımız kesinlikle daha önce herhangi bir yerde yayınlanmamaktadır. Gelen sipariş sahibi ilk defa kendi sitesinde yayınlayacaktır. Bu da google ve diğer arama motorlarında başarı göstermesini sağlar.

Moda’dan, oyuna, Oyundan, eğitim makalelerine varıncaya kadar tüm sektörlerde, özgün makale yazdırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

Unutulmaması gerek ki; Bir sitenin başarısı içerdiği özgün makalelerde gizlidir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat