Lenovo Yoga tablet

Haziran 16, 2014
Lenovo yoga tablet

Teknoloji dünyasının ilerlemelerini kaydetmesiyle birlikte değişen, küçülen hatta özellikleriyle hayran bırakan yeni nesil cihazlar da kendini göstermeye devam ediyor. Lenovo markasının son amiral gemisi özellikle tatilci bayanların çok hoşuna gidecek türden.

Televizyon ekranlarından tanıdığımız aktörlerden Ashton Kutcher tarafından tasarlanan yeni nesil tablet bayanların işini oldukça kolaylaştıracak tarzdan. Tasarımı ile bayanlar tatil yaparken de teknolojiden geri kalmayacaklar. Özellikle de en büyük detayını incelediğinizde tabletin pil ömrü daha çok dikkat çekiyor. 18 saatlik pil ömrünün yanı sıra, akıllı cep telefonlarını şarj etme özelliği de taşıyan Lenovo Yoga tablet ile yazın eğlencesine kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Lenovo yoga tabletin en güzel özelliği, Silindirik tutma kısmı. Bu özellik sayesinde bayanlar güneş kremini tablete bulaştırmadan kolaylıkla selfie yapabilecek, fotoğraf çekimi gerçekleştirebilecekler. Tabi tatildeyken gelen mailleri kontrol etmek, film izlemek ve internet dünyasında gezmek de oldukça kolay. Küçük ayakçıkları sayesinde en güzel görünüme ve kaliteye sahip Lenovo Yoga ile yazın eğlencesine doyamayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat