Kampanya, Promosyon Tanıtım makaleleri

Ekim 15, 2012

Özellikle alışveriş sitelerinin rağbet gördüğü zamanımızda, siteler üzerinden yapılan satışlarda çoğu zaman Kampanya ve Promosyon ürünler dağıtılmaktadır. Ancak bunları duyurmak ve cazibeli hale getirmenin tek yolu, ürün hakkında özgün içerikli bir tanıtım makalesinin olmasıdır.

Kısa ve arama motorlarına takılmayan kelimelerden oluşan makalelerin bulunması da oldukça zordur. Çünkü arama motorlarının dikkat ettiği kriterler arasında en büyük şey, site içerisindeki yazıların özgün ve seo uyumlu olmasıdır.

Firmanızda yaptığınız kampanya ve Promosyonlar var ise ve bunların arama motorlarına daha kolay ve hızlı şekilde takılmasını istiyorsanız mutlaka bize başvurmanızı öneririz. Çünkü yazdığımız özgün makalelerle sitenizin hittini yükseltiyor, anahtar kelimelerle, arama motorlarında daha üstte çıkmanızı sağlıyoruz.

Her alışveriş sitesinin mutlaka kendine has özgün makalelerinin yazacağı bir yazarının olması şarttır. Bu ise bir külfettir. Biz ise istediğiniz ürünler sayısınca, dilediğiniz kampanyalara özel makaleler yazarak bu külfeti düşürüp, işlerinizin akışının daha hızlı olmasını sağlıyoruz.

Uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan makaleler kesinlikle herhangi bir yerde yayınlanmamış ve kendilerine özgündür.

Unutmayın bir sitenin başarısı özgün içerikte saklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat