HTC One için Android 4.2.2

Şubat 25, 2014
htc android

Akıllı cep telefonu dünyasında kalitesi ve özellikleriyle bilinen en iyi modellerden biri HTC’dir. Marka her geçen gün büyüyerek ürettiği telefonlarda yeni gelişimlere devam ediyor. HTC One için Android 4.2.2 sürümünü yayınlayan HTC, bu geliştirilmiş uygulamasıyla kullanıcılarına daha kolay telefon kullanımı sunmuş oldu.

Türkiye’de henüz resmi bir açıklama bulunmamasına rağmen 456 MB boyutundaki güncelleme dosyası Amiral gemisi One için yeni bir düzenleme içeriyor. Gösterge, kilit ayarları gibi belirgin özelliklerde değişliklik görülmesi telefonda yeni bir kullanım ekranının da geldiğini gösteriyor.

Temmuz ayında resmi açıklaması beklenen HTC One için Android 4.2.2’nin güncelleme duyurusu daha öncelerde olduğu gibi facebook, twitter gibi sosyal medya siteleri üzerinden de yapılması bekleniyor. Teknoloji dünyasının son gelişmelerini yakından takip edebileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni teknolojiler hakkındaki son gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Android işletim sistemi haberlerinde yenilikleri daha hızlı takip edebileceğiniz sitemizi inceleyerek yeni sürüm ve yeni sürüm özellikleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat