Hizmetlerimiz

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Kurumsal kimlik hizmetlerinde, firmanızın internet sitesinde kurumunuz ile ilgili bilgiler, hakkımızda, misyon ve vizyon yazılarınızı hazırlıyor, hizmetleriniz hakkında bilgiler veriyoruz. Müşterilerinizin sizi daha iyi tanıması kurumunuz hakkında gerçek bilgileri; anlaşılır ve öz ifadelerle hazırlıyoruz. 

Dijital pazarlamanın en önemli ayağı ürünlerin doğru şekilde tanıtılarak arama motorlarında görünürlüğünü sağlamaktır. Hitmakale olarak bu alanda sizlere verdiğimiz hizmetlerimiz ile ürünlerinizin satış hacmini arttırabilir, yeni müşteri kitlesine ulaşarak daha fazla kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Daha önce yazılmış içeriklerinizi revize ederek Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarının istediği kriterlere göre yeniden düzenleyerek hedef kelime aramalarında arama motorlarının üst sıralarında yer almanızı sağlıyoruz. 

Sitenize ayıracak zamanınız yoksa dert etmeyin! Hitmakale, sizin yerinize sitenizi yönetir, SEO kurallarına uygun şekilde dizayn ve tasarımını yaparak arama motorları gözünde hedef kelimelerinizde üst sıralara çıkmanızı sağlar. Blog yönetimi, ürün yönetimi hizmetleri için arayın.

Pazaryerlerinde satışa sunduğunuz ürünleriniz için özel içerikler hazırlayarak daha dikkat çekici hale getiriyoruz. Trendyol, N11, Hepsiburada ve diğer tüm pazaryeri platformlarına özel içerik hizmetleri için arayın.

Sosyal medya alanında ürün satışı ve hizmet sunan firmalara özel sosyal medya içerikleri hazırlayarak ürünlerin daha dikkat çekici hale gelmesini sağlıyoruz. Müşterilerinizin dikkatini çekecek özel içerikler için bizimler iletişime geçin.

Firmanıza ait bir web sitesi yok mu? Tasarım aşamasından içeriklerin girilmesine kadar tüm konularda sizlere en iyi şekilde hizmet veren Hitmakale.com ekibi ile tanışın, gerisini düşünmeyin. 

Web sitenizin arama motorlarının istediği şekilde dizayn edilmesi için SEO çalışması yaptırmanız gerekir. Hitmakale, iç SEO ve dış SEO çalışmaları yaparak web sitenizin hedef kelimelerde arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlar. 

İhtiyaçlarınızadoğru çözümler..