2013 yılında “Kurumsal firma tanıtım makaleleri” alanında hizmete girmeye başlayan Hit Makale, hizmet vermeye başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir isim olarak en kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmiştir. Sektörün bilinen bir ismi haline gelen firmamızda; Ürün tanıtım makaleleri, Kurumsal kimlik tanıtımı, E-ticaret kategori ve ürün yazıları alanında başta olmak üzere, üniversite öğrencilerinin ödev, araştırma, tez gibi araştırma gerektiren makale ve yazı hizmetlerini de sunmaktadır.

Hit Makale;

Hedefinde her geçen gün ileri adım atan, sektöründe tercih edilen bir isimdir. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizde “önce kalite” sloganı ile hareket etmekteyiz. İçerikleri hazırlarken “kalabalık kelimeler” kullanmak yerine sade ve anlaşılır biçimde yazılarımızı yazmaktayız. Bu sayede hem arama motorlarının web sitelerini daha üst sıralara çıkartılması sağlanıyor hem de Kurumsal olarak kullanılan yazıların daha anlaşılır hale gelmesi sağlanabiliyor.

Misyon:

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında iş yetiştirme, hazırlanan içeriklerin işe yarar olması noktalarına dikkat etmeyi misyon edinerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Vizyon:

Makale ve tanıtım yazıları konusunda sektörün lider ismi olma yolunda gerekli araştırmalarımızı yapıyor, yazar kadromuzu her geçen gün daha da genişleterek daha fazla hizmet verme yolunda ilerlemeye devam ediyoruz.

Open chat