Güncel, Son Dakika, Gündem Haber Makaleleri

Ekim 15, 2012

Kendinize ait bir haber siteniz var ve kendinize özel haberleriniz var. Son dakika haberleri olarak ya da güncel haber olarak yayınlamak istiyorsunuz ama bir türlü yazıya dökemiyorsunuz. Sürekli olarak bunu yapacak kimse yok diye dert edinmeyin.

Sitemiz ekiplerince dilediğiniz zaman, haberleriniz özgün hale getirilerek, size en kaliteli şekilde teslim edilmektedir. Son dakika haberleri olarak yayınlamak istediğiniz makalelerinizi, seo’ya uygun bir hale getiren uzman yazarlarımız, yazınızı en kısa süre içinde size teslim etmektediler.

Piyasada bir çok makale hizmeti yapan firmaların, bu gibi çalışmalara yer vermemesinin boşluğunu hit makale adına dolduruyoruz. Dilediğiniz konuları haber metinlerine, köşe yazısına, son dakika haberlerine dönüştürüp, arama motorlarına daha hızlı takılmanızı ve sitenizin daha üst sıralarda çıkmasına olanak sağlıyoruz. Böylece hem siteleriniz güncelliğini koruyor, hem de istediğiniz yazıyı haber şeklinde sunma imkanını elde etmiş oluyorsunuz.

Bir haberin çok fazla yaygınlaşmasının önemi arama motorlarında elbette önceliklidir. Ama bir de haberi ilk ve özgün yayan sitenin önemi daha büyüktür. Tamamen özgün cümlelerden oluşan makaleler, arama motorlarında daha büyük bir yer kaplamaktadır.

Sizde sitenizin hittini arttırmak istiyorsanız, mutlaka bizimle irtibata geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat