Facebook, Slingshot’ı yanlışlıkla yayınladı!

Haziran 10, 2014
Facebook slinghost'u yanlışlıkla yayınladı

Sosyal medya devi Facebook her geçen gün yeni güncellemelerini tanıtmaya başlıyor. Herkesin son zamanlarda merakla beklediği Facebook Slingshot kısa süreliğine de olsa yanlışlıkla yayınlandı. Slingshot özelliklerini incelediğimizde, mesajlar, anlık iletiler, resim ve videolarda değişimlerin yaşandığını görmek mümkün olabiliyor.

Slingshot, uygulaması özellikleri arasında video paylaşma, tek dokunuşla Genel mesajları parmağınızı sürerek sonsuza dek silmeniz veya dokunarak cevap vermeniz mümkün oluyor. Facebook sosyal medya devinin yeni uygulamasının ne zaman çıkacağı ile ilgili henüz herhangi bir bilginin yer almadığını söylemek gerekiyor. Facebook, Slingshot ile resimlerin düzenlenmesi de oldukça kolay bir hale getirilmiş. Efekt verme, yazı yazma gibi özellikleri de bir arada sunan uygulama, yanlışlıkla Pazartesi günü öğleden sonra Apple Store’da yayınlandı.

Yaklaşık 1 saatlik bir yayının arından kaldırılan Facebook, Slingshot uygulaması görüntülerinde olduğu kadar harika bir uygulama olacağı yönünde izlenimler veriyor. Slingshot uygulaması ile gün içinde resimlerinizi birden fazla kişiyle paylaşmak çok daha kolay hale getirilmiş. Oldukça kapsamlı özelliklere sahip olan uygulama kısa bir süre sonra yayınlanacak. Geçtiğimiz günlerde Snapchat’i 3 milyar dolar karşılığında satın almak isteyen Facebook, olumsuz sonuçları alınca kendi slinghost uygulamasını yapmaya karar verdi. Yakın bir zamanda yayınlanmasını beklediğimiz uygulama ile ilgili gelecek yeni bilgileri sitemizden sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Sosyal medya devinin yeni atakları gerçekten de kullanıcıların daha fazla tercih edilmesinde de büyük bir rol oynuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat