Facebbok Yenilenmeye Devam ediyor.

Şubat 25, 2014
facebook whatssap

Kısa bir süre önce facebook bir değişiklik getirerek twitterde sık rastladığımız “ Hasthag “ özelliğini faaliyete geçirmişti. Facebook güncellemelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Bir süre önce fabeook’un yeni hizmetler arasında girmesi beklenen bir uygulamanın söylentileri vardı. Bu söylentiye göre Facebook haber servislerine bir okuma uygulaması ekleyerek, insanların sosyal medya da daha fazla zaman geçirmelerini sağlayacaktı. Beklenen haberin detayları ise kısa bir süre önce medyada yayınlandı.

Habere göre, facebook sosyal medya paylaşım sitesi, geliştireceği sistemin RSS bazlı olmayacağını, bunun yerine daha çok Flipboard uygulamasına yakın bir uygulama projesi üzerine çalıştığını duyurdu. Şitketin “ Reader “ kod adlı projesinin hayata geçirilmesi ile insanların acele hareketler yerinde facebook soysa medya sistesinde daha fazla vakit geçirmeleri bekleniyor.

Fecabook hayatımıza girdiği bu günden yana, her türlü haber, araştırma ve diğer bilgileri daha kolay ve net olarak tahlil etme şansını da verdi. Her geçen gün büyüyen ve hizmetlerinde daha kaliteli bir verim elde etme amacını güden Facebook yakın zamanda satın aldığı Whatsapp’la ürün hizmetine yenisini eklemiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat