DAEMON Tools Lite Sanal Disk Oluşturma Programı

Şubat 25, 2014
Disk Oluşturma Programı

İSO, bin, mdf vs. gibi popüler olan dik imaj dosyalarını sanal disk oluşturma programı sayesinde CD/DVD gibi medya araçları olmadan yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda herhangi bir CD veya DVD olmaksızın DAEMON Tools Lite Sanal Disk Oluşturma Programı ile yapmanız gereken işleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özellikle oyun kurulumu gibi işlerde oldukça elverişli olan bu program ile bilgisayarınıza takılı DVD/CD sürücüleri varmış gibi oyunlarınızın İSO dosyalarını kolaylıkla kurabilirsiniz. Her bilgisayarda bulunması gereken bu harika program ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Sanal disk ihtiyacı mutlaka duyarsınız. Oyun meraklısı olmasanız gerekli diğer programlar için mutlaka lazım olacak bir program.

Programın en büyük özelliklerinde biri de bilgisayarınız üzerinde 4 adet sanal disk oluşturabilmenizdir. Hafızasına aldığı verileri sorunsuz bir şekilde çalıştırabileceğiniz. DAEMON Tools Lite Sanal Disk Oluşturma Programı ile artık siz de bilgisayarınıza CD/DVD takılı olmadan işlem yapabilirsiniz. Programı indirdikten sonra zip dosyasından çıkartarak prgoramı kolayca kullanabilirsiniz. Sağ alt köşede saatin olduğu yerde iconu bulunan DAEMON Tools Lite programını buradan yönetebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat