Counter Strike Online

Şubat 25, 2014
counter strike online

Oyun dünyasında en çok oynanan oyunlar arasında yer alan bir oyun Counter Strike oyunudur. Tam olarak 1999 yılında oyun dünyasına giriş yapan oyun, dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir beğeniyle oynanmaya başladı. Oyunun yazılımcıları diğer değişik ülkelerde oyunun online oynanmasını sağladılar. Türkiye’de oyuna girmek isteyenler daha önce farklı yolları deneseler bile Counter Strike online oyun artık Türkiye’de de oynanabiliyor.

Counter Strike online, bilgisayara yüklendiğinden farklı değil. Sahne ve tasarımları, grafik ve efektleri ile oynadığınız oyunla aynıdır. Ancak burada tek farklı şey oyunu farklı kişilerle oynayabilmenizdir. Bu da oyun içinde daha fazla bilgi ve birikime sahip olmanız için yeterli bir sebeptir.

Counter Strike online oyunu oynamak için çok fazla bir şeye gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, Counter Strike Online 200 Adet Beta Key Bizden Hediye yazısına tıklayarak başvuruda bulunmak. Başvurunuz onaylandığında mail adresinize bir serial gelecek. Bu serial numarasını oyun sitesine girip yazdıktan sonra kolaylıkla oyunu oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat