Bu Telefon Çok İnce

Şubat 25, 2014
Ascend P6

Akıllı cep telefonlarının her geçen gün daha bir artış göstermesi ve her çıkan telefonun bir öncekine göre daha ileride olması markaların birbirleriyle kıyasıya yarışmalarını da beraberinde getiriyor. Şimdi size tanıtacağımız bu telefon akıllı cep telefonları arasında en ince olma özelliğine sahip olan bir telefon.

Ascend P6’nın tanıtım lansmanını yapan Huawei, dünyanın en ince telefon özelliğine sahip telefonun özelliklerine değindi. Ascend P6’nın en belirgin özelliklerinden biri 120 gr. Ağırlığında olması. 18 mm inceliğindeki Ascend P6, 1.5Ghz dört çekirdekli işlemci, 4.7-inch yüksek çözünürlüklü hücre içi görüntü kapasitesine sahip olup android işletim sistemi ile desteklenen akıllı cep telefonu. Android 4.2.2 işletim sistemi ile desteklenen cep telefonun piyasaya çıkması merakla beklenirken belirgin özelliklerinden birini daha söylemek gerek.

Ascend P6 akıllı cep telefonu tasarruf bakımında da yine diğer akıllı cep telefonlarını geride bırakıyor. ADRX ve Hızlı Güç Denetimi (QPC) telefon performansının %30 daha fazla arttığını ifade eden Huawei, telefonun haziran ayından itibaren Çin’de Temmuz ayında ise diğer batı ülkelerinde piyasaya sürülmesi beklendiğini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat